03 kwietnia 2023
Z profilaktyką w Urzędzie Marszałkowskim
Trzecie i ostatnie warsztaty profilaktyczne z urzędniczkami z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego za nami. O tym, co możemy sami zrobić, by uniknąć zachorowania na nowotwór oraz kiedy i jakie badania profilaktyczne powinniśmy wykonywać, by wykryć ewentualne zmiany, mówił dr Mariusz Holicki, kierownik Zakładu Diagnostyki Obrazowej Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii. Po wykładzie - nauka samobadania piersi na fantomach oraz pomiar ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Dziękujemy za wszystkie pytania i ciekawość uczestniczek - łącznie, podczas trzech edycji warsztatów, przeszkoliliśmy blisko 300 osób  Pozostańcie Panie w dobrym zdrowiu!
 
Warsztaty, organizowane przez Zachodniopomorskie Centrum Onkologii i Regionalną Fundacją Walki z Rakiem odbywają się dzięki wsparciu przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego projektu „Profilaktyka, edukacja i promocja zdrowia w ZCO”.
 
Chcesz, żebyśmy odwiedzili Cię z warsztatami profilaktycznymi również w Twoim miejscu pracy? Napisz do nas: fundacja@onkologia.szczecin.pl
 
 
 

Skontaktuj się z nami

fundacja@onkologia.szczecin.pl

 

Tel. 91 42 51 592

 

 

Nr‌ ‌konta‌ ‌57‌ ‌1050‌ ‌1559‌ ‌1000‌ ‌0022‌ ‌7250‌ ‌5138‌ ‌

Odwiedź  nas

Regionalna Fundacja Walki z Rakiem

ul. Strzałowska 22, 71-730 Szczecin