Wspólnie ze specjalistami Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie prowadzimy warsztaty profilaktyczne połączone z nauką samobadania piersi na fantomach. Nasze spotkania profilaktyczne dotyczą głównie nowotworu piersi  - najczęściej występującego nowotworu wśród kobiet oraz 12 zasad Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

Prowadząc działalność edukacyjną i popularyzatorską w zakresie profilaktyki chorób nowotworowych oraz promując zdrowy tryb życia staramy się dotrzeć do jak największej liczby osób. Zależy nam na tym, by świadomość zdrowotna stale rosła, a wiedza o tym, że wcześnie wykryty nowotwór jest wyleczalny, stała się powszechna i łatwo dostępna. Warsztaty profilaktyczne organizujemy  m.in. w szkołach ponadpodstawowych, podstawowych (klasy 7-8), uczelniach oraz zakłady pracy: firmach, urzędach, przedsiębiorstwach, agencjach, stowarzyszeniach itp.

Jeśli chcesz, byśmy warsztat profilaktyczny zorganizowali w Twoim miejscu pracy - napisz do nas: fundacja@onkologia.szczecin.pl

Sprawdź co u nas nowego.

Artykuły, wydarzenia, porady onkologiczne.

Zostań mecenasem i wspieraj działalność fundacji.

Dołącz do naszej społeczności i pomagaj razem z nami.

Napisz do nas.

Sprawdź jak dołączyć do naszej społeczności.

Walczmy razem

Badaj się, aby mieć pewność

Rozpoznaj przeciwnika

Razem odważniej, bądź blisko