17 kwietnia 2023
Warsztaty profilaktyczne w XVI LO w Szczecinie
XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie zaprosiło nas na warsztaty profilaktyki raka piersi, które prowadzimy wspólnie z Zachodniopomorskim Centrum Onkologii. Mówiliśmy o czynnikach ryzyka zachorowania na raka, sposobach na ich uniknięcie, o wartości badań profilaktycznych i samobadaniu piersi. Musimy przyznać, że takie spotkania to dla nas wielka radość – zainteresowana tematem młodzież, ciekawa i z otwartymi głowami, pasja pani od biologii, nieskrępowane pytania i łaknienie wiedzy. Dziękujemy za dzisiejsze spotkanie i rozmowy – dbajcie o siebie i bądźcie zawsze tak fantastyczni, jak dziś!
Warsztaty, zorganizowane przez ZCO i Regionalną Fundację Walki z Rakiem odbywają się odbywają się dzięki wsparciu przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego projektu „Profilaktyka, edukacja i promocja zdrowia w ZCO”.

Chcesz zaprosić nas na warsztaty? Napisz do nas: fundacja@onkologia.szczecin.pl