14 grudnia 2023
Miej oko na skórę

Kolejna konferencja naukowa, tym razem zorganizowana przez Zespół ds. Leczenia Nowotworów Skóry ZCO oraz Regionalną Fundację Walki z Rakiem za nami. Pod wspólnym hasłem “Miej oko na skórę” uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać wykładów przygotowanych przez specjalistki z Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii: dr. n. med. Magdalenę Janeczek, dr n. med. Alinę Jaremę, lek. Marię Świniarską, lek. Iwonę Bielawską-Wierzbińską, lek. Joannę Pleskacz, lek. Katarzynę Hetman, lek. Małgorzatę Rutecką. Z wykładami wystąpiły także dr n. med. Magdalena Kiedrowicz z SPSK1 PUM w Szczecinie oraz dr hab. n. med. Hanna Koseła – Paterczyk z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – PIB.
Dziękujemy wspaniałym wykładowczyniom za ciekawe prelekcje i wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu.

Partner strategiczny konferencji: Pierre Fabre
Sponsorzy: MSD Polska, Pierre Fabre, Bristol Myers Squibb,