07 sierpnia 2023
Z samobadaniem na Pol`and`Rock Festiwal

Ze stoiskiem profilaktycznym, na którym można było nauczyć się samobadania piersi, zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi uczestniczyliśmy w tym roku w Strefie Pomorza Zachodniego, zorganizowanej na Pol`and`Rock w Czaplinku-Broczynie.

Czas, jaki spędziliśmy na festiwalu był niezwykle intensywny i pracowity – do pomiarów  i nauki samobadania ustawiały się długie kolejki festiwalowiczów. Ciekawość odwiedzających nas osób i zaangażowanie przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i przyniosły nam prawdziwą satysfakcję oraz nadzieję, że panie będą praktykować samobadanie regularnie i konsekwentnie.

Warsztaty profilaktyczne odbyły się dzięki wsparciu przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zadania „Profilaktyka, promocja zdrowia i edukacja zdrowotna w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii”.