19 stycznia 2023
Szczecin Jazz wspiera Regionalną Fundację Walki z Rakiem

Szczecin Jazz wspiera Regionalną Fundację Walki z Rakiem!

W tym roku dochód z koncertu organizowanego przez Szczecin Jazz w Dzień Kobiet wesprze naszą Fundację. Jeśli więc ktoś szuka niebanalnego prezentu na Dzień Kobiet i chciałby połączyć przyjemność słuchania dobrej muzyki na żywo z pożytecznym wsparciem naszych działań - to  bilety na koncert w ramach Szczecin Jazz będą idealnym rozwiązaniem .

Szczecin Jazz dla Kobiet to wieczór pełen emocji z udziałem muzyków z  Wysp Kanaryjskich oraz rewelacyjnej wokalistki Dorrey Lin Lyles. Podczas wieczoru w pięknej sali hotelu Courtyard by Marriott przewidziane jest wiele atrakcji i niespodzianek, a całe wydarzenie wesprze finansowo Regionalną Fundację Walki z Rakiem.

Jazz z Wysp Kanaryjskich
Loterie i niespodzianki
prowadzenie: Ania Giniewska i prof. Jerzy Sieńko
Po koncercie coctail party
Wydarzenie wesprze finansowo Regionalną Fundację Walki z Rakiem.
Parterem wydarzenia jest Winnica Turnau
Jazz z Wysp Kanaryjskich czyli band festiwalu Canarias Jazz & Mas, którego liderem jest saksofonista i aktywista muzyczny Miguel Ramirez. Ten sześcioosobowy zespół z kanaryjską wokalistką Miriam Fleitas „zabierze” nas ze sobą prosto na słoneczne plaże wyspy Gran Canaria.
Dorrey Lin Lyles - amerykańska wokalistka dobrze znana szerszej publiczność z przeboju „Its Raining Men". Artystka już przeszło dwadzieścia lat współtworzy kultową grupę The Weather Girls. W swojej solowej karierze łączy gospel z bluesem, soulem i jazzem. Jest laureatką prestiżowej nagrody McDonald's Gospelfest Award. Współpracuje z muzykami z całego świata, a koncerty z jej udziałem porywają publiczność w każdym wieku.

Koncert rozpocznie się 8 marca o godz. 19.00 w hotelu Courtyard by Marriott w Szczecinie

Zapraszamy :)