03 listopada 2023
Profilaktyka dla pracowników

Odpowiedzialna firma, która dba o zdrowie pracowników - do takich miejsc uwielbiamy przyjeżdżać z naszymi warsztatami profilaktycznymi. Ostatnio miałyśmy okazję spotkać się z pracownikami firmy Kongsberg Maritime Poland w Szczecinie. Po warsztatach towarzyszyło nam  poczucie satysfakcji i dobrze spełnionego zadania. A przede wszystkim - pewność, że wiedza, którą się poodzieliłyśmy z naszymi słuchaczkami i słuchaczami będzie owocować w codziennym życiu dbałością o zdrowie.

A jak wrażenia po warsztatach z drugiej strony - odbiorców? Przeczytajcie relację z FB firmy: 

"Październik to miesiąc, który poświęcony jest ważnej sprawie - świadomości raka piersi.
W naszej firmie nie tylko rozumiemy, ale też czynnie wspieramy tę inicjatywę. Dlatego zorganizowaliśmy specjalne warsztaty, podczas których gościliśmy Panie z Regionalna Fundacja Walki z Rakiem, które przeprowadziły dla nas niezwykle wartościową prelekcję na temat profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi
Prelekcje te były nie tylko edukacyjne, ale również inspirujące. Pozwoliły nam lepiej zrozumieć, jak ważne jest dbanie o zdrowie i regularne badania. Nasza firma zawsze stawia na zdrowie i profilaktykę, dlatego postanowiliśmy podkreślić tę wartość w wyjątkowy sposób. Z tej okazji zamówiliśmy nasze firmowe krówki z wyjątkową etykietą nawiązującą do Miesiąca Świadomości Raka Piersi, aby w niecodzienny sposób przypomnieć o regularnych badaniach To nasz drobny gest wsparcia, który wyraża naszą solidarność z walczącymi i przeżywającymi tę trudną walkę.
Pamiętajmy, że zdrowie jest naszym najcenniejszym skarbem. Dbajmy o siebie nawzajem i zachęcajmy do regularnych badań. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy!"
 
Pozostaje nam podziękować za zaproszenie  i zachęcić do współpracy z nami inne firmy z Pomorza Zachodniego.
 

 

 

Skontaktuj się z nami

fundacja@onkologia.szczecin.pl

 

Tel. 91 42 51 592

 

 

Nr‌ ‌konta‌ ‌57‌ ‌1050‌ ‌1559‌ ‌1000‌ ‌0022‌ ‌7250‌ ‌5138‌ ‌

Odwiedź  nas

Regionalna Fundacja Walki z Rakiem

ul. Strzałowska 22, 71-730 Szczecin