07 sierpnia 2019
Nowy monitor funkcji życiowych w oddziale Klinicznym Radioterapii

Zarząd Fundacji sfinansował zakup monitora Funkcji życiowych CVSM 6800 dla oddziału Klinicznego Radioterapii w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w kwocie 14 974,33 zł.

To piękne nowoczesne urządzenie jest już od kilku tygodni użytkowane przez pacjentów oddziału.

Kilka słów o zakupionym urządzeniu ...

Monitor Funkcji Życiowych Welch Allyn

To NAJNOWSZA GENERACJA MONITORÓW FUNKCJI ŻYCIOWYCH. Możliwość pracy w szpitalnej sieci informatycznej.

Standaryzacja pracy

Monitor funkcji życiowych umożliwia monitorowanie ciągłe i pomiary chwilowe przed, po oraz w trakcie procedur medycznych. To proste urządzenie skraca czas potrzebny na przeszkolenie personelu poprzez wprowadzenie standaryzacji procesu kontrolowania czynności życiowych.

Prostota obsługi

Monitor posiada duży kolorowy wyświetlacz z jasnym ekranem, który cechuje się intuicyjną obsługą i umożliwia szybki dostęp do wszystkich ustawień i funkcji sterowania urządzenia. Dzięki temu, już nie ma potrzeby czasochłonnego rozpracowywania skomplikowanych funkcji menu.

Monitorowanie dostosowane do potrzeb

Urządzenie umożliwia ustawienie pomiarów ciśnienia krwi w odstępach czasu wcześniej zdefiniowanych lub dostosowanie poprzez zaprogramowanie własnych cykli. Dodatkowo na ekranie roboczym są wyświetlane stany alarmowe i aktualny status urządzenia, do których można mieć łatwy dostęp. Wizualne i dźwiękowe sygnały alarmowe informują o wystąpieniu sytuacji nadzwyczajnej i podają poziom jej ważności oraz konkretną przyczynę, co umożliwia podjęcie określonego działania.

Dłuższy czas pracy

Monitor może być zasilany z sieci lub poprzez wysoko wydajny litowo-jonowy, który osiąga poziom naładowania 85% w dwie godziny, a 100% w ciągu jedynie czterech godzin od podłączenia do sieci. Już dłużej nie trzeba się martwić długim czasem ładowania.

Pełna współpraca z siecią szpitalną

Monitor jest od razu gotowy do podłączenia umożliwiając współpracę z elektronicznymi kartami zdrowia, które placówka medyczna posiada lub będzie posiadać w przyszłości. Dzięki temu, personel medyczny może zbierać, przechowywać i przeglądać precyzyjne dane o funkcjach życiowych pacjentów, co wpływa na zmniejszenie błędów w dokumentacji i poprawia bezpieczeństwo pacjenta.

Gratulujemy i życzymy aby urządzenie służyło jak najdłużej!