25 marca 2024
Misie od Fundacji dla dzieci z Oddziału Radioterapii ZCO
Puchate, mięciutkie, o nieco gapciowatym spojrzeniu, podobno najlepsi przyjaciele dzieci. O kim mowa? O misiach - przytulankach od naszej Fundacji dla dzieci, które są leczone w Oddziale Klinicznym Radioterapii Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii. Zaznaczmy od razu, że to nie są zwykłe misie - to misie z misją. Ich najważniejszym życiowym zadaniem jest dzielne towarzyszenie dzieciom podczas całej terapii onkologicznej. Mamy nadzieję, że dadzą radę.

Kosz wypchany misiami przekazały Marzena Kaczmarek, prezeska Regionalnej Fundacji Walki z Rakiem wspólnie z Agnieszką Metlerską (sekretarz Fundacji) i Martą Krysiak (wolontariuszką) na ręce Danuty Waszczeniuk, pielęgniarki koordynującej w Oddziale Radioterapii i zespołu pielęgniarskiego.

Trzymamy kciuki za jak najszybsze wyleczenie wszystkich małych (i dużych) pacjentów Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii!